İlan ve DuyurularLoOkum TalksLüksemburg'da Yaşam
Trend

Piraye ile “Gerçekte-n Seyir eğitimleri” Kasım ayında başlıyor!

LoOkum Talks‘un 2022-2023 sezonuna çok özel bir eğitimle başlıyoruz

260. baskısı yapılan ve yayınlandığı günden itibaren büyük yankı uyaran SEYİR romanının yazarı Piraye, özel bir eğitim programıyla, Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stockholm, Paris ve Londra’dan oluşan Avrupa Turuna Kasım ayında başlıyor.

 8 Haftalık eğitimin yeniden tasarlanarak GERÇEKTE-N SEYİR ETMEK’ başlığıyla iki tam güne düşürüldüğü ve eğitim sonrasında Zoom üzerinden 2 ayrı atölye çalışmasıyla bilgilerin pratiğe dökülebileceği bir özel eğitime sınırlı sayıda kontenjan ayrılacaktır.

Etkinliğe hemen kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilir, soru ve görüşleriniz için ise bizlere abidin@lookum.co adresinden ulaşabilirsiniz.


Bu eğitime neden katılmalıyım?
“Yaşamda yapmak istediğimiz atılımların, karşılaştığımız engellerin, hep çabalayıp ama yerinde saymaların, kalabalıklar içinde yabancı kalmaların gerek sosyal yaşamda gerek iş yaşamında huzursuz, cansız, tepkili olmaların, yetersizlik, verimsizlik ya da aşırıya kaçmaların, kısaca akmayan, tıkanık bir yaşamının altındaki gerçek nedeni bilmek ister misiniz?” diye soran Piraye Erdoğan, zihnimizden özgürleşerek nasıl dönüşüme geçebileceğinizi, nasıl tatmin, huzur ve başarı elde edebileceğinizin yollarını bu özgün eğitimde öğrenebileceğimizi ifade ediyor.

Piraye’nin kendi ağzından aktardığı eğitimin içeriğini ve sizlere davetini e-posta adresini girerek buradan görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Ücreti:
Etkinlik ücretimiz 650€ olmakla birlikte 30 Ağustos tarihine kadar yapılan ön kayıtlarda 100€ ön kayıt indirimi uygulanarak 550€ olacak. Katılım onayı için yapılacak ilk kısmi ödemenin ardından kalan tutarı 10 Ekim tarihine kadar 2 taksit halinde de ödeyebilirsiniz.

Katılım ücretine dahil olacaklar;

 • 2 gün boyunca toplam 12 Saat sürecek Zihin Dönüşümü eğitimi ve uygulamaları
 • Özgür Zihin Eğitmeni Burcu Uğur tarafından Zoom üzerinden verilecek “Zihin Koçluğu Atölyesine” 2 seans Katılım Hakkı
 • Piraye Erdoğan’ın, 12 Kasım akşamı gerçekleştireceği söyleşi ve imza etkinliğine katılım hakkı
 • Eğitim boyunca molalarda sunulacak çay/kahve ve atıştırmalıklar

Bu özel eğitime veya yalnızca “İmza & Söyleşi” etkinliğine katılmak için https://lookumrehber.com/events/ sayfamızı ziyaret edebilir veya abidin@lookum.co adresinden kaydınızı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Tuğçe Hanım Merhaba,

   Az önce detaylı bir cevabı e-postanıza ilettik. Buradan da bilgi vermek gerekirse, etkinlik Ücreti 650€ olmakla birlikte 30 Ağustos tarihine kadar yapılan ön kayıtlarda ödeme 650€ yerine 550€ olacak. Ayrıca dilerseniz eğitim tutarı olan 550€’yu tek seferde ödemek yerine, bir kaç taksit halinde aylara bölerek 30 Ekim tarihine kadar tamamlayabilirsiniz.

   Diğer detaylara şu bağlantıda https://lookumrehber.com/events/ veya e- bültenimizden ulaşabilirsiniz. https://preview.mailerlite.com/s8q5h8v0l3

   Kasım ayında sizleri de aramızda görmek ümidiyle…

   LoOkum Ekibi

  1. Hilal Hanım,

   Birazdan detaylı cevabımızı e-postanıza ileteceğiz. Buradan da bilgi vermek gerekirse, etkinlik Ücreti 650€ olmakla birlikte 30 Ağustos tarihine kadar yapılan ön kayıtlarda ödeme 650€ yerine 550€ olacak. Ayrıca dilerseniz eğitim tutarı olan 550€’yu tek seferde ödemek yerine, bir kaç taksit halinde aylara bölerek 30 Ekim tarihine kadar tamamlayabilirsiniz.

   Diğer detaylara şu bağlantıda https://lookumrehber.com/events/ veya e- bültenimizden ulaşabilirsiniz. https://preview.mailerlite.com/s8q5h8v0l3

   Kasım ayında sizleri de aramızda görmek ümidiyle…

   LoOkum Ekibi

  1. İsmail Bey Merhaba,
   2 günlük eğitim ücretimiz 650€ olmakla birlikte 30 Ağustos tarihine kadar yapılan ön kayıtlarda 100€ ön kayıt indirimi uygulanarak 550€ olacak. Katılım onayı için yapılacak ilk kısmi ödemenin ardından kalan tutarı 10 Ekim tarihine kadar 2 taksit halinde de ödeyebilirsiniz.

   Katılım ücretine dahil olacaklar;

   2 gün boyunca toplam 12 Saat sürecek Zihin Dönüşümü eğitimi ve uygulamaları
   Özgür Zihin Eğitmeni Burcu Uğur tarafından Zoom üzerinden verilecek “Zihin Koçluğu Atölyesine” 2 seans Katılım Hakkı
   Piraye Erdoğan’ın, 12 Kasım akşamı gerçekleştireceği söyleşi ve imza etkinliğine katılım hakkı
   Eğitim boyunca molalarda sunulacak çay/kahve ve atıştırmalıklar

   Şayet yalnızca söyleşi ve imza etkinleye katılmak isterseniz Berlin için 20€, Frankfurt için 25€’dur.

   Bütün etkinlikler için kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
   https://lookumrehber.com/events/

   Sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu