Diğer ÜlkelerDiğer Ülkelerİlan ve DuyurularLoOkum TalksLüksemburg'da Yaşam

LoOkum Talks: Piraye ile “Gerçekte-n Seyir” Eğitimleri başlıyor

Piraye, LoOkum ile Avrupa Turuna çıkıyor

SEYİR Romanının Yazarı Piraye Yurtdışı Turuna çıkıyor.

2019 Kasım ayında ilk baskısı yapılan ve 260. baskısı ile en çok okunanlar arasında yer alan SEYİR romanıyla ün salan Piraye, 2022 yılında Avrupa’daki okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Çok severek yaptığı ve üst düzey yöneticiliğe kadar yükseldiği işine rağmen, “Bulmam gereken bir şey var” hissini bir türlü yenemeyen Piraye Erdoğan, yurt içi ve yurt dışında uyanış odaklı farklı spiritüel metodlar üzerine pek çok eğitime katıldı ve araştırmalar yaptı. İnsanın kendini gerçekleştirmesi diye adlandırdığı tatmin, huzur ve başarıyı deneyimleyeceği bir yaşamı oluşturabilme  formülünü  bulabilmek onun en büyük hedefi oldu. Yıllarca bu alanda bilgi biriktirdi, bilgilerden çıkarımlarını oluşturdu ve bu çıkarımları yaşama nasıl aktaracağını çözmeye çalıştı.

Zihin konusunda edinmiş olduğu bilgileri, ulaştığı anlayışı ve geliştirdiği yöntemleri nefes ile birleştirerek kendi dönüşümünü yaşadı.  Kendi  dönüşüm yolculuğunun etkilerinin sürekliliği onda bunu herkese anlatabilmek arzusunu yarattı.  Geliştirdiği ve ‘Zihin koçluğu’ diye tanımladığı zihin dönüşümü çalışmaları ile nefesi biraraya getirerek kendi disiplinini oluşturmak amacıyla Nefes Eğitimini tamamlayarak Nefes Eğitmeni oldu. Ardından “Özgür Zihin, Özgür Nefes’’ planını oluşturdu, workshop’ını yazdı ve uygulamaya başladı.

Yakaladığı başarı onu 28 yıl içinde yaşadığı kurumsal yaşam ile ilgili de çözümler geliştirmeye de itti. Bu doğrultuda ‘Özgür Zihin ile İş-lemek’ adlı kurumsal eğitimini yazdı. Benzersiz ve etkisinin sürekliliği yıllar içinde kanıtlanmış zihin dönüşüm programını, daha geniş kitlelere duyurabilmek amacıyla ‘KENDİNE ÖZGÜRLEŞMEK’  adı ile online platforma taşıdı.

İnsanın yegane amacının kendini gerçekleştirmek olduğuna odaklanması  onu benzersiz bir sistem olan Human Design ile karşılaştırdı ve bu sistemin eğitimlerini alarak ‘Living Your Design Guide’ eğitmenliği sertifikasını aldı. Böylelikle, tüm dünyada bu eğitimi verebilme yetisini ve hakkını kazandı. Human design alanında devam ettiği eğitimlerle, Living Your Design grup eğitimleri verebilmek yanında,  Human Design Kişisel Analiz uygulamalarında da eğitimlerini tamamlayarak ‘Human Design Temel ve İleri Seviye Analisti’ oldu.

2019 Kasım ayında  ‘SEYİR’ adlı ilk romanı yayınlandı. 260. baskısına ulaşarak en çok satanlar listesine giren Seyir, dönüşümü seçenlere rehber olmak üzere işlemektedir.

Piraye Erdoğan ise, bugün halen kurucusu olduğu Delphin piraye sisteminin bizzat yetiştirdiği ‘Özgür Zihin & Nefes’ koçlarından oluşan  ekibi ile birlikte gerek bireysel gerek kurumsal hizmetler kapsamında karşılaştığı herkesin var olabilmesine ve ‘Tam da istediği gibi bir yaşamı’ oluşturmasına rehber ve destek olabilmek için çalışmaya devam etmektedir.

Piraye Erdoğan, yurtdışındaki okuyucu ve takipçileriyle buluşmak için Avrupa Turuna çıkıyor. 2 aşamadan oluşacak ve Kasım 2021 – Nisan 2022 dönemini kapsayacak tur kapsamında Lüksemburg, Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Londra, Paris ve Stockholm’de workshoplar verecek. Çok sınırlı sayıda katılacak eğitimlerin yanı sıra imza günleri de organize edecek.

Öngörülen tur programı
11-12 Kasım, Lüksemburg
15-16 Kasım, Amsterdam
19-20 Kasım, Berlin
23 – 24 Kasım Frankfurt

Detaylı bilgi, kayıt ücreti ve ön kayıt için https://lookumrehber.com/events/ sayfasımızdan gerekli bilgilere ulaşabilir veya abidin@lookum.co adresinden bilgi talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu