Linkingbridge Media - LoOkum
LoOkum Hakkında

Linkingbridge Media

2011 yılında Lüksemburg’da kurulan ve LoOkum projemizi hayata geçiren şirketimizin ana faaliyet alanı, Türk Hava Yolları’nın uçak içi dergileri ve ekranlarının yurtdışı reklam satışını yönetmektir. Skylife’ın dışında Royal Dutch Airlines KLM, Etihad Airways, Qatar Airways ve Azerbaycan Havayolları’nın uçakiçi ekranlarının  reklam satışlarını yönetmekteyiz.

Linkingbridge ayrıca Bloomberg Businessweek Türkiye ve Harvard Business Review Türkiye gibi prestijli iş ve ekonomi dergilerinin yurtdışı reklam satışlarını yönetmekte.

Müşterilerimizin marka bilinirliği ve satışlarına katkı sağlamak amacıyla kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya yönetimi, websitesi tasarım ve geliştirme, medya planlama ve satın alma hizmetleri, sponsorluk ve etkinlik yönetimi konularında danışmanlık ve ajans hizmetleri sunmaktadır.

Uçak içi ve iş dünyası dergilerinin yanı sıra şirketimiz yurtdışında yaşayan Türk çocukları için çıkarılan Fiyu ve Fiyu Mini (eski adıyla Pupa) çocuk dergilerinin de ortak yayıncısıdır. www.fiyudergi.com

Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.linkingbridge.net adresimizi ziyaret edebilir veya info@linkingbridge.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu