LoOkum nedir? Nasıl kullanabilirim? - LoOkum
LoOkum’u Keşfedin
Trend

LoOkum nedir? Nasıl kullanabilirim?

İndirme linkleri

Yıllardır yurtdışında “dilimizden anlayan” birini bulamamanın eksikliği ve bu nedenle yaşadığımız sıkıntılar ile, 2017 Temmuz ayında bu alandaki eksiklikleri giderecek bir proje fikri doğdu. Çeşitli ülkelerden birçok Türk firmanın da görüşlerini alarak yol haritası belirledik ve “Lookum – dilinden anlar” sloganı ile ilk adımı attık. Bugün Türk toplumuna böyle bir hizmette bulunmanın haklı gururunu taşıyoruz! Ekim 2018’deki Lansman videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

Günlük ve dönemsel ihtiyaçlarınız için aradığınız Türk firmalarına artık tek bir uygulama üzerinden kolay ve ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Hukuk büroları, vergi danışmanları, sigortacılar, tercümanlık ofisleri, yaşam koçları, Türk marketleri, kuaförler, özel ders verenler, müzik grupları ve pek çok farklı sektörden binlerce firma Lookum.co iOS / Android mobil uygulasında sizleri bekliyor.

Uygulamayı indirme linkleri:
iOS/Apple Store:  https://apple.co/2E7ZIEP    / Android/ Google Play Store: http://bit.ly/2IAZTa4

Lookum, firmalara hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan Lookum işletme hesabı oluşturarak; ürün, hizmet ve kampanyalarını daha geniş bir kitleye tanıtabilme imkanı sunuyor. Lookum’un çok çesitli reklam seçenekleri ile bu avantajı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

loOkum aynı zamanda düzenli olarak Lookum TALKs ve Networkig etkinlikleri gerçekleştirmektedir. Yaklaşan etkinliklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. 

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/events/358510025325961

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu